Gergely Bálint

Gergely Bálint vagyok, tősgyökeres rákosmenti. Családom már a Budapesthez csatlakozás idején itt élt, én is egész életemet a kerületben töltöttem. Pontosan ezért jól ismerem Rákosmente lehetőségeit és fájó szívvel nézem, ahogy cserben hagyott minket az uralkodó politikai elit. Ritter Ottó Rákosmente rossz kezekbe került. Mi, rákosmentiek pedig képviselet nélkül maradtunk. Ennek megváltoztatására vállalkozom: elindulok polgármesternek! Nem azért mert könnyű, hanem azért, mert nehéz. Logikátlan városalakítások és építkezések helyett egy dinamikusan és világos koncepció alapján fejlődő és virágzó kerület létrehozására vállalkozom. Ahol a lakosság partner és nem teher. Széles körű együttműködést építek, amiben számítok minden Rákosmente iránt elkötelezett szereplőre! Akár egyén, akár szervezet. De leginkább Rád!